ERP riešenia na mieru


TS Sklad

Mobilná aplikácia pre rozpoznávanie a zber údajov vo forme 1D a 2D čiarových kódov


Zebra TC8000


Mobilná aplikácia TS Sklad slúži pre rozpoznávanie a zber údajov vo forme 1D a 2D čiarových kódov (EAN, Code39, UCC/EAN-128, QR, DataMatrix...) aj s pokročilým rozpoznávaním šarží. Aplikácia je určená pre mobilné terminály Motorola (napr. model Motorola MC3200), tablety a smartfóny s operačným systémom Android 4.x. Slúži pre jednoduchú inventúru skladu, efektívnu expedíciu objednávok, príjem, výdaj a presun v sklade s exportom nasnímaných údajov priamo do ERP systému (napr. ERP systém x10).

Pre použitie v priemyselných podmienkach sme aplikáciu optimalizovali aj pre čítačky čiarových kódov Zebra - napríklad TC8000 alebo jej menší variant TC20.

Aplikácia funguje v 3 základných režimoch

  • Inventúra - skenovanie čiarových kódov za účelom zistenia aktuálneho fyzického stavu skladu (pomenovanie dávok umožňuje rozlišovať inventúrne komisie)
  • Príjem a Výdaj - režim prijímania materiálu, surovín a výrobkov na sklad a vydávanie sortimentu zo skladu (vhodné napr. pre rýchlu evidenciu skladu MTZ)
  • Doklady - po načítaní konkrétneho dokladu sa z ERP systému získajú ďalšie údaje pre prácu s vybraným dokladom (napr. po nasnímaní čísla objednávky sa získajú položky, ktoré je potrebné expedovať)

Ak máte záujem o bližšie informácie o tomto produkte, kontaktujte nás na obchod@teamsoft.sk.

VIDEO ukážka použitia aplikácie pri skladovej inventúre

Aplikáciu si môžete zadarmo stiahnuť
v Google play
v Huawei AppGallery

Pre prístup na demo server použite prihlasovacie údaje - meno: demo | heslo: demo

ZoznamÚprava


Zebra TC8000

Zebra TC20